Käyntiosoitteet

Laskutustiedot

Nimi: Tormets Oy
Y-tunnus: 2472232-3
Verkkolaskuosoite (OVT): 003724722323
Operaattori: Liaison Technologies
Operaattoritunnus: 003708599126

Paperilaskut
Tormets Oy
PL 100
40011 Heeros Palvelut

PDF-laskut
paakayttajapalvelu@heeros.com

Henkilökunnan yhteystiedot

Hallinto

Hallinto

Kari Rantamaa
toimitusjohtaja
+358 400 619 844
kari.rantamaa@tormets.fi

Antti Valta
Operatiivinen johtaja
+358 45 650 0114
antti.valta@tormets.fi

Jyrki Kujala
huoltopäällikkö, tarjouslaskenta
+358 40 721 1733
jyrki.kujala@tormets.fi

Koneistus

Koneistus

Riku Härmä
työnjohto, koneistus
+358 40 726 3441
riku.harma@tormets.fi

Topi-Lassi Mäkilä
työnjohto, CAM-suunnittelu
+358 40 573 3297
topi-lassi.makila@tormets.fi

Kuljettimet ja materiaalinkäsittelylaitteet

Kuljettimet ja materiaalinkäsittelylaitteet

Jonna Mäkipörhölä
projektipäällikkö
+358 40 727 9038
jonna.makiporhola@tormets.fi

Mikko Karén
projektipäällikkö
+358 40 754 4816
mikko.karen@tormets.fi

Teräs- ja levytyöt

Teräs ja levytyöt

Jere Lehkonen
työnsuunnittelu, tarjouslaskenta, materiaalit
+358 40 749 0411
jere.lehkonen@tormets.fi

Tapani Keinänen
työnjohto, levy- ja hitsaustyö, asennus
+358 40 833 1256
tapani.keinanen@tormets.fi

Prosessi- ja kaasuputkistot

Prosessi- ja kaasuputkistot

Jyrki Kujala
huoltopäällikkö, tarjouslaskenta
+358 40 721 1733
jyrki.kujala@tormets.fi

Tuomo Kumpuniemi
asennuspäällikkö, putkistot
+358 50 390 6463
tuomo.kumpuniemi@tormets.fi

Jouko Tuokkola
asennusvalvoja, putkistot
+358 400 349 198
jouko.tuokkola@tormets.fi

Hydrauliikka

Hydrauliikka

Jarkko Turunen
hydrauliikka-asiantuntija
+358 40 356 4365
jarkko.turunen@tormets.fi

Martti Törmänen
hydrauliikka-asiantuntija
+358 400 746 864
marti.tormanen@tormets.fi

Mika Kemi
hydrauliikka-asiantuntija
+358 40 668 6919

mika.kemi@tormets.fi

Teollisuuden huolto ja kunnossapito

Teollisuuden huolto ja kunnossapito

Jyrki Hakalin
huoltoesimies
+358 40 841 7078
jyrki.hakalin@tormets.fi

Pekka Hirsikangas
huoltoesimies
+358 40 521 1653
pekka.hirsikangas@tormets.fi

Rekrytointi

Haemme jatkuvasti kasvavaan joukkoomme uusia osaajia. Jos olet saanut alan ammattikoulutuksen ja haluat liittyä tiimiimme täytä alla oleva hakemus ja otamme sinuun yhteyttä heti, kun palkkaamme uusia työntekijöitä.