Besöksadress

Rörarbetshallen
Raidekatu 12
95420 Tornio

Stål- och plåtarbeten
Kisällinkatu 8,
95420 Tornio,

Underhållshall och sliperi
Virkamaankatu 9,
95420 Tornio

Faktureringsuppgifter

Namn: Tormets Oy
FO-nummer:  2472232-3
Nätfakturaadress (OVT): 003724722323
Operatör: Liaison Technologies
Operatörskod: 003708599126

Pappersfakturor
Tormets Oy
PL 100
40011 Heeros Palvelut

PDF-fakturor
paakayttajapalvelu@heeros.com

Personnel

Administration

Administration

Kari Rantamaa
Verkställande direktör
+358 400 619 844
kari.rantamaa@tormets.fi

Antti Valta
Operativ direktör
+358 45 650 0114
antti.valta@tormets.fi

Jyrki Kujala
Servicechef, offertkalkylering
+358 40 721 1733
jyrki.kujala@tormets.fi

Maskinbearbetning

MASKINBEARBETNING

Riku Härmä
Arbetsledning, maskinbearbetning
+358 40 726 3441
riku.harma@tormets.fi

Topi-Lassi Mäkilä
Arbetsledning, CAM-planering
+358 40 573 3297
topi-lassi.makila@tormets.fi

Transportörer och materialhanteringsanordningar

TRANSPORTÖRER OCH MATERIALHANTERINGSANORDNINGAR

Jonna Mäkipörhölä
Projektchef
+358 40 727 9038
jonna.makiporhola@tormets.fi

Mikko Karén
Projektchef
+358 40 754 4816
mikko.karen@tormets.fi

Stål- och plåtarbeten

STÅL- OCH PLÅTARBETEN

Jere Lehkonen
Arbetsplanering offertkalkylering, material
+358 40 749 0411
jere.lehkonen@tormets.fi

Tapani Keinänen
Arbetsledning, stål- och plåtarbeten, montering
+358 40 833 1256
tapani.keinanen@tormets.fi

Process- och gasrörsystem

PROCESS- OCH GASRÖRSYSTEM

Jyrki Kujala
Servicechef, offertkalkylering
+358 40 721 1733
jyrki.kujala@tormets.fi

Tuomo Kumpuniemi
Monteringschef, rörledningar
+358 50 390 6463
tuomo.kumpuniemi@tormets.fi

Jouko Tuokkola
Monteringsövervakare, rörledningar
+358 400 349 198
jouko.tuokkola@tormets.fi

Hydraulik och smörjningssystem

HYDRAULIK OCH SMÖRJNINGSSYSTEM

Jarkko Turunen
Hydraulikexpert
+358 40 356 4365
jarkko.turunen@tormets.fi

Martti Törmänen
Hydraulikexpert
+358 400 746 864
marti.tormanen@tormets.fi

Mika Kemi
Hydraulikexpert
+358 40 668 6919
mika.kemi@tormets.fi

Service och underhåll för industrin

SERVICE OCH UNDERHÅLL FÖR INDUSTRIN

Jyrki Hakalin
Serviceförman
+358 40 841 7078
jyrki.hakalin@tormets.fi

Pekka Hirsikangas
Serviceförman
+358 40 521 1653
pekka.hirsikangas@tormets.fi

Sök jobb hos oss

Vi söker kontinuerligt nya experter till vårt växande team. Om du har fått yrkesutbildning i branschen och vill komma till vårt team ska du fylla i ansökan nedan, så kontaktar vi dig då vi anställer nya arbetstagare.